Biz Kimiz?

D Dilek Topluluğu’nun öyküsü “güven” bölümünde yer alan kendine has bir marka öyküsüdür.  Wish Car Rental A.Ş. , Dilek2, ÖPD Sigorta, ÖPD Gıda ve Dilek Filo olmak üzere kalabalık ve birbirine bağlı bir ailedir.

Her adımında sizin yanınızda duran, beklentilerinizi her daim en ön planda tutup, ihtiyaçlarınızı gözeten markalarımız ile yıllardır teknoloji ile güveni harmanlayıp, sizlere beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermek için çalışmaktayız.

Global sektörde ismi güven ile anılan Wish Car Rental A.Ş. olarak, her türlü ihtiyacınıza cevap verecek kiralama hizmetlerimiz ile yurt içindeki samimiyet ve aidiyet hissini sizlere yurt dışında da yaşatmayı kendine görev edinmiş iş anlayışımızla, Dilek Topluluğu kurumsallığını harmanlayıp beklentilerinize hizmet vermek için sektörde var olmaktayız.

Lisanslı ticari markalarımız ile başladığımız bu yolculuğumuzda, ulaşılabilir fiyatlar, üstün hizmet kalitesi ve geniş araç çeşitliliğimiz ile ihtiyacınıza giden yolda sizinle buluşmak için 15 yıldır buradayız.

Bizi Yakından Takip Edin

Dilek Şirketler Topluluğu Filmimizi İzlediniz Mi?

Videoyu İzle