Project Description

Wish Car Rental

Wish Car Rental | Sen Sadece Rahatına Bak

Güven

2007 yılında, Dilek Şirketler Topluluğunun içinde yolculuğuna başlayan Dilek Filo, Wish global markası ile 14 yıldır Türkiye genelinde tam 11 ilde, bünyesindeki 400’den fazla alanında profesyonel personeli ile sizler için aralıksız faaliyet göstermektedir.

  • Yeni Nesil Araç Kiralama

  • Güven Odaklı Yaklaşım

  • Uzman Kadro

Yeni Nesil Araç Kiralama

Dilek Şirketler Topluluğu bünyesindeki her marka gibi, Wish Motorlu Araçlar A.Ş ‘de güvenilir, yenilikçi ve müşterisinden yana politikası ile kısa dönem araç kiralama sektöründe ayrışan ve fark yaratan bir “Yeni Nesil Araç Kiralama” anlayışını beraberinde getirmiştir.

Keyifli Yolculuklar

Yılda iki kez yenilenen araç filosu ve online rezervasyonlarımızda koşulsuz iptal etme hakkı gibi ayrıcalıklarımızla, sektörde fark yaratarak yol almaktayız. Türkiye araç kiralama sektörüne damgasını vurmuş, Dilek Şirketler Topluluğu vizyonunun markasıdır. “Yepyeni bir araç kiralama deneyimi” anlayışı ile kısa sayılabilecek bir sürede, önemli atılımlar yaparak büyümüş, artan hizmet noktaları ve portföylerindeki araçları ile her geçen gün siz müşterilerine kaliteden ödün vermeden hizmet vermeye devam etmektedir.

Dilek Şirketler Topluluğu ile kesişen bu yolunuzda, her türlü desteğimiz ile yanınızdayız.

Her adımında sizin yanınızda duran, beklentilerinizi her daim en ön planda tutup, ihtiyaçlarınızı gözeten markalarımız ile yıllardır teknoloji ile güveni harmanlayıp, sizlere beklentilerinizin üzerinde bir hizmet vermek için çalışmaktayız.

Bizi Yakından Takip Edin

FSM Mah. Poligon Cd. No:8/A, Buyaka İş Merkezi 1 Nolu Kule, Kat:15 Ümraniye / İstanbul

İLETİŞİME GEÇİN